WhatsApp
Telefon

Lüleburgaz Nakliyat olarak ev taşımanın harbiden evini taşıtacak sizler için ne kadar zorlu bir süreç bulunduğunu biliyoruz, evinizin taşıması maddi içsel birçok sıkıntıyı bununla beraber getirmektedir Lüleburgaz evden eve taşıma biz bu sorunlari ortadan kaldirmak için 40 yılı aşkın bir süredir Nakliyat hizmetini en iyi ve ustalaşmış biçimde tamamlamayi ilke edinmiş bir firmayiz. Biliyoruz ki aslına bakarsak basit basit da kimse taşınmak istemez, senelerce yaşadığınız çevrede edindiğiniz dostluklar, çevreye hakim olmanız,yeni taşınacağınız çevreye uyarlama süreciniz ve benzer problemler bunlarin tüm bunlar zor birer aşamadır ama iş veya aileyle ilgili birtakım problemler sizi mecburen taşınma ya iter, işte bu noktada Lüleburgaz evden eve taşıma bütün bu zorluklarinizi bilmiş olduğu için en azindan evinizi taşırken fazladan herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için sizi evinize ustalaşmış bir biçimde taşıyarak yeni adresinizde ilk gününüzden itibaren sevinçli bir dirimsel temelli ediyoruz.

Talepleriniz, önerileriniz ve görüşleriniz için alan kişi temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir sormak dilediğiniz soruları sorabilir hizmetimiz ile alakalı daha ayrıntılı malumat alabilirsiniz.

Misyonumuz
Lüleburgaz evden eve taşıma kurulduğumuz günden beri tek hedefimiz sektörde en iyi şirket olmakla beraber müşterilerimizle ayni biçimde paralel olarak ilerleyen sevinçli alan kişi portföyü oluşturmaktir. 0 MUTLU MÜŞTERİ REFERANSLARİMİZ bizim için herşeyden önceliklidir. A'dan Z'ye tüm nakliye hizmetlerini tek bir çatı altinda toplayan firmamiz sizin bu mutluluğunu karşılayacak tüm hizmet ve teknolojik ekipmanlardan yararlanmiş ve yararlanacaktir.

Vizyonumuz
Lüleburgaz evden eve taşıma firmamiz misyonumuzda belirttiğimiz şeklinde tek amacı devamlı müşterilerimizi sevinçli etmek ve güler yüzle uğurlanmaktir. Asil misyonumuzun devami ve sürekliliği en temel vizyonumuz olmakla beraber evden eve taşıma ile alakalı ekibimiz ve yöneticilerimiz son olarak haberleri, aktüel detayları takip ederek son olarak teknolojileri ve bütün taşıma hizmetlerini tek çatı altından devam ettirmeyi amaçlayan Lüleburgaz'daki nadir firmalardandir.