WhatsApp
Telefon
blog

Pehlivanköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ekonomi dünyasında, iş dünyasında ve günlük hayatta pratik ve güvenilir çözüm seçenekleri Pehlivanköy evden eve nakliyat kategorisinde de önemlidir. Nakliye işlemlerinde seri çözümlerin yanı sıra bu çözümlerin güvenilir olması da çok önemlidir. Firmamızın hizmet programının ilk maddesi pratik ve güvenli nakliye hizmetidir. İş dünyasının ve normal hayat şartlarının beklemeye tahammülü yoktur.

Bu sektörde kalite önemli bir konudur. Nakliye hizmetinde hızlı olmak ve güvenli olmak çok önemlidir. Pehlivanköy evden eve nakliye prosedürüne uygun şekilde hareket eden ve güvenlik önlemlerini maksimum seviyeye çıkaran firmamız taşıma işlemlerinde özverili davranmaktadır.

Müşterimizin eşyası bizim için emanettir ve kendi eşyamızı taşır gibi taşıyoruz. Ev eşyalarının zarar görmemesi için paketlemeden eşyaların teslimine kadar bütün aşamalarda titiz davranıyoruz. Yerinde inceleme, özel paketleme, pratik istifleme ve güvenli teslimat hizmet programımızın önemli maddelerini oluşturmaktadır.

Pehlivanköy Evden Eve Şehirlerarası Taşımacılık

Ekibimiz güncel ev taşıma işlemlerinde ilk aşamada eşyayı yerinde incelemektedir. Yapılan inceleme işleminin ardından paketleme ve yükleme işleminin genel kaidesi belirlenmektedir. Ayrıca eşyaların analizi ile birlikte paketleme konusu da açıklığa kavuşmaktadır. Yapılan inceleme işleminin ardından gerekli olan paketleme malzemeleri elemanlarımız tarafından belirlenmektedir. Ayrıca paketleme eleman sayısı, taşıma ve teslimat eleman sayısı da Pehlivanköy evden eve taşımacılık keşif hizmeti esnasında belirlenmektedir.

Bu aşamada fiyat konusunda anlaşma sağlanmaktadır. Müşterinin talep ettiği fiyat konusu sözleşmeye eklenmektedir. Sözleşme müşteri tarafından kabul edildiği andan itibaren taşıma işlemi başlamaktadır. Taşıma işlemi için en uygun tarih ve saatte sözleşmede yer almaktadır. Ekip olarak mesai dışı saatler dahil olmak üzere tatil günlerinde etkili Pehlivanköy evden eve nakliyat çözümleri sunmaya devam ediyoruz. 

Ev taşırken elektrik telleri, ağaçlar, dar kapılar, dar pencereler, dar bina girişleri, küçük bahçe kapıları ve dar koridorlar her zaman sorundur. Elemanlarımız sorun teşkil eden konularda gerekli önlemleri alarak güncel Pehlivanköy evden eve nakliyat programı oluşturmaktadır. Taşınacak olan mobilya, dolap ve benzeri eşyalar için de aynı şekilde marangoz çözümleri oluşturuyoruz. Marangoz eleman sayısı da bu aşamada belirlenmektedir.

Güvenli paketlemeyle ve yüklemeyle ilgili bütün kategorilerde çözüm üretiyoruz. Ekibimiz paketlemenin ve yüklemenin seri bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Eşya sigortalama işlemlerinde de Pehlivanköy evden eve nakliyat ekibimiz çözüm üretmeye devam etmektedir.

Sigortalanacak eşyaların resimleri ekibimiz tarafından çekildikten sonra poliçesi kesilmektedir. Bu saatten sonra eşyanız taşıma süresi boyunca sigorta şirketi tarafından güvence altına alınmaktadır. Sigorta şirketi eşyanın piyasa değerini göz önüne alarak fiyat belirlemektedir.

Eşyalar fotoğraflandıktan sonra sigorta şartlarına uygun şekilde paketlere yerleştirilmektedir. Sigorta şirketi eşyanın raiç bedelini hesap ettikten sonra sigorta ücretini belirlemektedir. Pehlivanköy evden eve nakliyat süresi boyunca eşyalar sigorta güvencesine sahip olmaktadır.

Ev taşıma işlemlerinde seri çözüm seçenekleri sunan keşif ekibimiz, ekspertiz hizmetleri çerçevesinde eşyalar için uygun yük aracını da seçmektedir. Firma olarak kısa sürede Pehlivanköy evden eve nakliyat işlemi sağlayacak aracı tercih etmektedir. Tek seferde eşyaların ekonomik bir şekilde taşınması için ekspertiz elemanlarımız en iyi seçimi yapmaktadır.

Keşif ekibimizin uzman olduğu konulardan biri de asansörlü taşıma hizmetidir. Pehlivanköy asansörlü evden eve nakliyat taşıma için binanın park veya bahçe boşluğu tercih edilmektedir. Bu boşluk ekibimizin deneyimli elemanları tarafından belirlenmektedir ve belirlenen boşluk hem asansörlü araç, hem de kapalı kasa araç için yeterli genişlikte olması gerekir. Bu işlemde dikkat edilmesi gereken husus boşluğa bakan pencere veya balkonun eşya indirme işlemi için yeterli kapasitede olmasıdır.

Bazı durumlarda asansörlü araç kullanılamayabilir. Bu durumun tespit edilebilmesi için Pehlivanköy evden eve nakliyat ekspertiz ekibi devreye girmektedir. Dar sokaklar, pencere ve balkonu eşya indirmeye uygun olmayan binalar  asansörlü araç kullanımını engelleyen durumlardan biridir.

Kaliteli paketleme malzemesi, profesyonel yük aracı ve asansörlü araç kadar işçinin kalitesi önemlidir. Pehlivanköy evden eve nakliyat firmamız keşif işlemleri esnasında işinin uzman olan işçileri tercih etmektedir. Taşıma, paketleme, marangoz ve diğer kategorilerde hizmet veren işçiler ekibimizde hizmet vermektedir. Elemanlarımızın özverili çalışma kapasitesi hizmet kalitemizi yansıtmaktadır.

Bu sektörde eşyaların zarar görmesine neden olan konu işçiliktir. Taşımada ve paketlemede yeterli seviyede olmayan işçiler eşyaların zarar görmesine ve eşya sahibinin maddi hasara uğramasına neden olur. Firma olarak Pehlivanköy evden eve nakliyat işinde güvenli yöntemlerle taşıma seçeneği sunan elemanları tercih ediyoruz ve kaliteli malzemelerle paketleme seçeneğini tercih ediyoruz.

Pehlivanköy Evden Eve Taşıma İşlemi

Bu işlemde ekspertiz ekibinin sunduğu rapor doğrultusunda hareket edilmektedir. Daha önceden belirlenen yere kurulan asansörlü araç raylarını pencereye ve kapıya doğru uzatır. Pehlivanköy evden eve nakliyat işinde bina duvarının zarar görmemesi için ray ile duvar arasına yumuşak bir nesne konur. Asansörlü aracın rayları en yüksek katlara kadar uzanabilir. Bu kategorideki araçlar ray uzunluğuna göre sınıflandırılmaktadır. Ekibimiz yüksek katlardan rahatlıkla ağır eşyaları seri bir şekilde indirebilmektedir.

Apartman, villa, müstakil ev, site ve benzeri bir çok mekan için özel Pehlivanköy evden eve nakliyat programı oluşturuyoruz. Evin veya apartmanın giriş ve çıkışları çalışma programının oluşturulmasında önemli rol oynayan konulardır.

Asansörlü araç kurulduktan sonra aracın yan ayakları açılır ve araç sabitlenir. Daha önceden Pehlivanköy evden eve nakliyat paketleme ekibinin paketlediği eşyalar sırasıyla indirilir. Paketlemede hafif ve hassas eşyalar özel köpüklü kutular yerleştirilir. Çizilmemesi için değerli mobilyalar balonlu naylonlarla paketlenir. Bütün bu işlemler eşya güvenliği için önemlidir. Çizilmeyi engelleyen bu balonlu naylonlar değerli eşyaların çizilmesini önlemektedir.

Asansörlü aracın kabini güvenlidir ve yaklaşık olarak dört yüz kilo kaldırma kapasiteli özelliğe sahiptir. Ray üzerinde hareket ederken yere paralel bir şekilde hareket eder. Pehlivanköy evden eve nakliyat indirme işleminde yukarıda iki aşağıda iki eleman çalışır. Ağır olan mobilya, kanepe, derin dondurucu ve benzeri eşyalar ilk aşamada indirilir.

Kapalı kasa aracın zemini boşluk kalmayacak şekilde bu ağır eşyalarla doldurulmaktadır. İstiflemede dolap ve buzdolabı gibi eşyaların içi de doldurulmaktadır. Üst kısımlara ise ağır olmayan ve kırılma ihtimali yüksek eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.

İstihap konusu Pehlivanköy evden eve nakliyat hizmetinde güvenli taşıma işleminin en önemli maddesidir. Her eşyanın eşya kaldırma gücü vardır. Bu eşya kaldırma gücü istihap konusu ile ilgilidir. Eşyaların zarar görmeden taşınması için her zaman ağır eşyalar alta, hafif eşyalar üste yerleştirilir.

Güncel yöntemlerle eşya yükleme işlemi gerçekleştiren Pehlivanköy evden eve nakliyat elemanlarımız yükleme işini bitirdikten sonra yeni adrese doğru yola çıkmaktadır. Yeni adreste de gerektiği zaman asansör kullanılmaktadır. Eşyalar seri bir şekilde indirildikten sonra talep olursa eşya yerleştirmeye de yardım ediyoruz. Ekip olarak eşyaların paketlenmesi işleminden eşyaların taşınması gereken adreste yerleştirilmesine kadar bütün aşamalarda etkili ve pratik çözüm seçeneği sunuyoruz.

Pehlivanköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bu kategoride fiyatlandırma işlemi, talep edilen Pehlivanköy evden eve nakliyat hizmetine göre değerlendirilmektedir. Araç modeli, taşınan eşyanın özellikleri, çalışacak işçi sayısı, marangoz hizmeti, paketleme hizmeti, asansörlü araç kullanımı ve yeni adreste eşya yerleştirme gibi hizmetler ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır. Fiyatı belirleyen en önemli konu ise yeni adresin uzaklığıdır.

Firmamız akaryakıt ile ilgili fiyatlandırma işlemlerini yakından takip etmektedir. Pehlivanköy evden eve nakliyat hizmetinin fiyat konusunu doğrudan etkileyen akaryakıt fiyatlarıdır. Akaryakıt fiyatları arttığı zaman nakliye fiyatlarında artış meydana gelmektedir.

Firmamız sadece yük aracı temini veya sadece asansörlü araç temini gibi konularda da yardımcı olmaktadır. Sadece  Pehlivanköy evden eve nakliyat kategorisinde paketleme yaptırmak isteyen müşterilerimizde aynı şekilde bizi arayabilir ve hizmet kalitemizden faydalanabilir.

Pehlivanköy'de evden eve taşımacılık hizmeti verdiğimiz diğer köy ve kasabalar;

  • Akarca Köyü Evden Eve Nakliyat
  • Doğanca Köyü Evden Eve Nakliyat
  • Hıdırca Köyü Evden Eve Nakliyat
  • İmam Pazarı Köyü Evden Eve Nakliyat
  • İmamapazar Köyü Evden Eve Nakliyat
  • Kumköy Köyü Evden Eve Nakliyat
  • Kuştepe Köyü Evden Eve Nakliyat
  • Yeşilova Köyü Evden Eve Nakliyat
  • Yeşilpınar Köyü Evden Eve Nakliyat
PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR