WhatsApp
Telefon
blog

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmeti, veren şirketler varken Bakkal bakkal dolaşarak koli istediğim zamanları hatırlıyorum da! Verdikleri kolilerin üç beş kitabı yerleştirdikten sonrasında bozulma olmalarını mı saymalıyım, yoksa ıslanmış kolileri kuruması için beklediğim ve şu sebeple taşınma işlemlerimi ertelediğim günlerimi!

Evden eve taşıma denildiğinde hepimizin azca oldukca bu mevzuda anısı vardır. Sanırım, geleneksel taşınma şekilleri kullanılarak meydana getirilen evden eve nakliyatta eşyalarımızı paketlemek için cebelleştiğimiz ve bitap düştüğümüz günler, bu anıların arasında hususi bir yer kaplıyor.

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmeti

Eşyaların yüküne dayanamayıp, nakliyat gününde elinizde patlayan paketler, sistemi hasarlanmasın diye amatör şirketin kabaca sarıp sarmaladığı ve yeni evinizde üstünde derin çiziklerle kullanmaya devam ettiğiniz beyaz eşyalarınız, çamura bulanan mobilyalar, kitaptı giysidi sona kalan bütün eşyaların türüne bakılmaksızın doldurulmaya çalışmış olduğu koliler!

Neyse ki artık tüm bunlar geride kaldı. Yani en azından evden eve taşıma işlerinin bu aşama ehemmiyet kazanılmış olduğu ve nakliye firmalarının profesyonelce nakliyat işi yapmış olduğu zamanlarda geleneksel yöntemlerle uğraşmak zekice değil.

PAYLAŞ :