WhatsApp
Telefon
blog

Nakliye işlemi her vakit zordur. Tabii ki nakliye şirketleri tam da bu anda imdadınıza yetişiyor şundan dolayı hem takım deneyimleri bununla beraber ekipman kalitesi bakımından nakliye hakkındaki uzmanlaşarak ciddi anlamda zorluk derecesi yüksek taşınma işlemini olası olan en kaliteli, süratli halde gerçekleştirirler. Mina taşıma şirketi olarak senelerden beridir gelen deneyimlerimizle yanınızdayız, sizlere hakikaten de ustalaşmış anlamda destek olabiliriz.

Eşya nakliyat genelde zor evet fakat doğru nakliye firmasıyla bu soruna köklü bir çözüm üretebilirsiniz. Nakliye firmalarına karar verirken muhakkak olarak önceliğini T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen nakliyecilik sertifikası var mı, yok mu sorgulaması olmalıdır. Bu belgelendirme olmadan sizlere en kaliteli hizmeti verse de (şahıs veya firmalar) muhakkak olarak bu hizmetten uzak durmalısınız şundan dolayı korsan taşıma sınıflandırmasına girer ve hiç bir vakit meydana gelirse kazaların geri ödemesi olmaz ve satmaca kesemezler, ayrıca dolandırıcılarla benzerdir (sertifikasız çalışırlar), bundan dolayı dolandırılmak benzer biçimde fazlaca daha zor bir duruma düşebilirsiniz.

Ek olarak, bütün nakliye hizmetleri arasında müessese nakliyat en zorudur diyebiliriz. Şahsa veya devlete ilişkin müessese binalarının taşınması esnasında dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en büyük vaziyet ise hasar sigortasıdır. İşini ustalaşmış anlamda meydana getiren bir nakliye şirketi ile muhakkak her parça ayrı ayrı sigortalanarak çalışmalı ve eğer

meydana gelirse bütün maddi kayıpları telafi etmelisiniz. Aynı zamanda hız… ihtisas doğal ki dikkati de bununla beraber getirir fakat hız nakliye işleminde önemlidir.

Mina taşıma şirketi olarak bütün müessese nakliyat ve öteki nakliye işlemlerimizde tamamen garantili (hasar sözleşmeli) nakliye hizmeti vermekteyiz, buna ayrıca hasar sözleşmemiz iş sözleşmesi olarak da değerlendirilebilir. Bu kontrat arasında muhakkak olarak teslim tarihi, bulgu aşamasında belirlenen ücret de yer alır.

Nakliyeciliğin fiyat atama aşaması (özellikle müessese ve öteki büyün taşıma işlemleri için) sahada yapılmalıdır. Küçük & büyük bütün nakliyat işlemlerinizde sahada ve parasız bulgu (ekspertiz) hizmeti veriyoruz. Fiyatlarımızı doğal ki kaliteli, süratli taşımacılık hizmetini kapsayan en müsait rakamlardan sizlere iletiyoruz. Müşteri memnuniyeti adına, müşterilerimiz her vakit bizim için değerlidir.

PAYLAŞ :