WhatsApp
Telefon
blog

İpsala Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ekonomi dünyasında, iş dünyasında ve günlük hayatta pratik ve güvenilir çözüm seçenekleri İpsala evden eve nakliyat kategorisinde de önemlidir. Nakliye işlemlerinde seri çözümlerin yanı sıra bu çözümlerin güvenilir olması da çok önemlidir. Firmamızın hizmet programının ilk maddesi pratik ve güvenli nakliye hizmetidir. İş dünyasının ve normal hayat şartlarının beklemeye tahammülü yoktur.

Bu sektörde kalite önemli bir konudur. Nakliye hizmetinde hızlı olmak ve güvenli olmak çok önemlidir. İpsala evden eve nakliye prosedürüne uygun şekilde hareket eden ve güvenlik önlemlerini maksimum seviyeye çıkaran firmamız taşıma işlemlerinde özverili davranmaktadır.

Müşterimizin eşyası bizim için emanettir ve kendi eşyamızı taşır gibi taşıyoruz. Ev eşyalarının zarar görmemesi için paketlemeden eşyaların teslimine kadar bütün aşamalarda titiz davranıyoruz. Yerinde inceleme, özel paketleme, pratik istifleme ve güvenli teslimat hizmet programımızın önemli maddelerini oluşturmaktadır.

İpsala Evden Eve Şehirlerarası Taşımacılık

Ekibimiz güncel ev taşıma işlemlerinde ilk aşamada eşyayı yerinde incelemektedir. Yapılan inceleme işleminin ardından paketleme ve yükleme işleminin genel kaidesi belirlenmektedir. Ayrıca eşyaların analizi ile birlikte paketleme konusu da açıklığa kavuşmaktadır. Yapılan inceleme işleminin ardından gerekli olan paketleme malzemeleri elemanlarımız tarafından belirlenmektedir. Ayrıca paketleme eleman sayısı, taşıma ve teslimat eleman sayısı da İpsala evden eve taşımacılık keşif hizmeti esnasında belirlenmektedir.

Bu aşamada fiyat konusunda anlaşma sağlanmaktadır. Müşterinin talep ettiği fiyat konusu sözleşmeye eklenmektedir. Sözleşme müşteri tarafından kabul edildiği andan itibaren taşıma işlemi başlamaktadır. Taşıma işlemi için en uygun tarih ve saatte sözleşmede yer almaktadır. Ekip olarak mesai dışı saatler dahil olmak üzere tatil günlerinde etkili İpsala evden eve nakliyat çözümleri sunmaya devam ediyoruz. 

Ev taşırken elektrik telleri, ağaçlar, dar kapılar, dar pencereler, dar bina girişleri, küçük bahçe kapıları ve dar koridorlar her zaman sorundur. Elemanlarımız sorun teşkil eden konularda gerekli önlemleri alarak güncel İpsala evden eve nakliyat programı oluşturmaktadır. Taşınacak olan mobilya, dolap ve benzeri eşyalar için de aynı şekilde marangoz çözümleri oluşturuyoruz. Marangoz eleman sayısı da bu aşamada belirlenmektedir.

Güvenli paketlemeyle ve yüklemeyle ilgili bütün kategorilerde çözüm üretiyoruz. Ekibimiz paketlemenin ve yüklemenin seri bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Eşya sigortalama işlemlerinde de İpsala evden eve nakliyat ekibimiz çözüm üretmeye devam etmektedir.

Sigortalanacak eşyaların resimleri ekibimiz tarafından çekildikten sonra poliçesi kesilmektedir. Bu saatten sonra eşyanız taşıma süresi boyunca sigorta şirketi tarafından güvence altına alınmaktadır. Sigorta şirketi eşyanın piyasa değerini göz önüne alarak fiyat belirlemektedir.

Eşyalar fotoğraflandıktan sonra sigorta şartlarına uygun şekilde paketlere yerleştirilmektedir. Sigorta şirketi eşyanın raiç bedelini hesap ettikten sonra sigorta ücretini belirlemektedir. İpsala evden eve nakliyat süresi boyunca eşyalar sigorta güvencesine sahip olmaktadır.

Ev taşıma işlemlerinde seri çözüm seçenekleri sunan keşif ekibimiz, ekspertiz hizmetleri çerçevesinde eşyalar için uygun yük aracını da seçmektedir. Firma olarak kısa sürede İpsala evden eve nakliyat işlemi sağlayacak aracı tercih etmektedir. Tek seferde eşyaların ekonomik bir şekilde taşınması için ekspertiz elemanlarımız en iyi seçimi yapmaktadır.

Keşif ekibimizin uzman olduğu konulardan biri de asansörlü taşıma hizmetidir. İpsala asansörlü evden eve nakliyat taşıma için binanın park veya bahçe boşluğu tercih edilmektedir. Bu boşluk ekibimizin deneyimli elemanları tarafından belirlenmektedir ve belirlenen boşluk hem asansörlü araç, hem de kapalı kasa araç için yeterli genişlikte olması gerekir. Bu işlemde dikkat edilmesi gereken husus boşluğa bakan pencere veya balkonun eşya indirme işlemi için yeterli kapasitede olmasıdır.

Bazı durumlarda asansörlü araç kullanılamayabilir. Bu durumun tespit edilebilmesi için İpsala evden eve nakliyat ekspertiz ekibi devreye girmektedir. Dar sokaklar, pencere ve balkonu eşya indirmeye uygun olmayan binalar  asansörlü araç kullanımını engelleyen durumlardan biridir.

Kaliteli paketleme malzemesi, profesyonel yük aracı ve asansörlü araç kadar işçinin kalitesi önemlidir. İpsala evden eve nakliyat firmamız keşif işlemleri esnasında işinin uzman olan işçileri tercih etmektedir. Taşıma, paketleme, marangoz ve diğer kategorilerde hizmet veren işçiler ekibimizde hizmet vermektedir. Elemanlarımızın özverili çalışma kapasitesi hizmet kalitemizi yansıtmaktadır.

Bu sektörde eşyaların zarar görmesine neden olan konu işçiliktir. Taşımada ve paketlemede yeterli seviyede olmayan işçiler eşyaların zarar görmesine ve eşya sahibinin maddi hasara uğramasına neden olur. Firma olarak İpsala evden eve nakliyat işinde güvenli yöntemlerle taşıma seçeneği sunan elemanları tercih ediyoruz ve kaliteli malzemelerle paketleme seçeneğini tercih ediyoruz.

İpsala Evden Eve Taşıma İşlemi

Bu işlemde ekspertiz ekibinin sunduğu rapor doğrultusunda hareket edilmektedir. Daha önceden belirlenen yere kurulan asansörlü araç raylarını pencereye ve kapıya doğru uzatır. İpsala evden eve nakliyat işinde bina duvarının zarar görmemesi için ray ile duvar arasına yumuşak bir nesne konur. Asansörlü aracın rayları en yüksek katlara kadar uzanabilir. Bu kategorideki araçlar ray uzunluğuna göre sınıflandırılmaktadır. Ekibimiz yüksek katlardan rahatlıkla ağır eşyaları seri bir şekilde indirebilmektedir.

Apartman, villa, müstakil ev, site ve benzeri bir çok mekan için özel İpsala evden eve nakliyat programı oluşturuyoruz. Evin veya apartmanın giriş ve çıkışları çalışma programının oluşturulmasında önemli rol oynayan konulardır.

Asansörlü araç kurulduktan sonra aracın yan ayakları açılır ve araç sabitlenir. Daha önceden İpsala evden eve nakliyat paketleme ekibinin paketlediği eşyalar sırasıyla indirilir. Paketlemede hafif ve hassas eşyalar özel köpüklü kutular yerleştirilir. Çizilmemesi için değerli mobilyalar balonlu naylonlarla paketlenir. Bütün bu işlemler eşya güvenliği için önemlidir. Çizilmeyi engelleyen bu balonlu naylonlar değerli eşyaların çizilmesini önlemektedir.

Asansörlü aracın kabini güvenlidir ve yaklaşık olarak dört yüz kilo kaldırma kapasiteli özelliğe sahiptir. Ray üzerinde hareket ederken yere paralel bir şekilde hareket eder. İpsala evden eve nakliyat indirme işleminde yukarıda iki aşağıda iki eleman çalışır. Ağır olan mobilya, kanepe, derin dondurucu ve benzeri eşyalar ilk aşamada indirilir.

Kapalı kasa aracın zemini boşluk kalmayacak şekilde bu ağır eşyalarla doldurulmaktadır. İstiflemede dolap ve buzdolabı gibi eşyaların içi de doldurulmaktadır. Üst kısımlara ise ağır olmayan ve kırılma ihtimali yüksek eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.

İstihap konusu İpsala evden eve nakliyat hizmetinde güvenli taşıma işleminin en önemli maddesidir. Her eşyanın eşya kaldırma gücü vardır. Bu eşya kaldırma gücü istihap konusu ile ilgilidir. Eşyaların zarar görmeden taşınması için her zaman ağır eşyalar alta, hafif eşyalar üste yerleştirilir.

Güncel yöntemlerle eşya yükleme işlemi gerçekleştiren İpsala evden eve nakliyat elemanlarımız yükleme işini bitirdikten sonra yeni adrese doğru yola çıkmaktadır. Yeni adreste de gerektiği zaman asansör kullanılmaktadır. Eşyalar seri bir şekilde indirildikten sonra talep olursa eşya yerleştirmeye de yardım ediyoruz. Ekip olarak eşyaların paketlenmesi işleminden eşyaların taşınması gereken adreste yerleştirilmesine kadar bütün aşamalarda etkili ve pratik çözüm seçeneği sunuyoruz.

İpsala Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bu kategoride fiyatlandırma işlemi, talep edilen İpsala evden eve nakliyat hizmetine göre değerlendirilmektedir. Araç modeli, taşınan eşyanın özellikleri, çalışacak işçi sayısı, marangoz hizmeti, paketleme hizmeti, asansörlü araç kullanımı ve yeni adreste eşya yerleştirme gibi hizmetler ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır. Fiyatı belirleyen en önemli konu ise yeni adresin uzaklığıdır.

Firmamız akaryakıt ile ilgili fiyatlandırma işlemlerini yakından takip etmektedir. İpsala evden eve nakliyat hizmetinin fiyat konusunu doğrudan etkileyen akaryakıt fiyatlarıdır. Akaryakıt fiyatları arttığı zaman nakliye fiyatlarında artış meydana gelmektedir.

Firmamız sadece yük aracı temini veya sadece asansörlü araç temini gibi konularda da yardımcı olmaktadır. Sadece  İpsala evden eve nakliyat kategorisinde paketleme yaptırmak isteyen müşterilerimizde aynı şekilde bizi arayabilir ve hizmet kalitemizden faydalanabilir.

İpsala'da evden eve taşımacılık hizmeti verdiğimiz diğer köy ve kasabalar;

 • Ahırköy Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Aliçopehlivan Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Hıdırköy Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Kocahıdır Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Korucuköy Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Koyuntepe Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Kumdere Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Küçükdoğanca Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Paşaköy Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Sarıcaali Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Sarpdere Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Turpçular Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Yapıldak Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Balabancık Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Hacı Köyü Evden Eve Nakliyat
 • İbriktepe Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Karaağaç Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Pazardere Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Sultan Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Tevfikiye Köyü Evden Eve Nakliyat
PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR