WhatsApp
Telefon
blog

Hayrabolu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ekonomi dünyasında, iş dünyasında ve günlük hayatta pratik ve güvenilir çözüm seçenekleri Hayrabolu evden eve nakliyat kategorisinde de önemlidir. Nakliye işlemlerinde seri çözümlerin yanı sıra bu çözümlerin güvenilir olması da çok önemlidir. Firmamızın hizmet programının ilk maddesi pratik ve güvenli nakliye hizmetidir. İş dünyasının ve normal hayat şartlarının beklemeye tahammülü yoktur.

Bu sektörde kalite önemli bir konudur. Nakliye hizmetinde hızlı olmak ve güvenli olmak çok önemlidir. Hayrabolu evden eve nakliye prosedürüne uygun şekilde hareket eden ve güvenlik önlemlerini maksimum seviyeye çıkaran firmamız taşıma işlemlerinde özverili davranmaktadır.

Müşterimizin eşyası bizim için emanettir ve kendi eşyamızı taşır gibi taşıyoruz. Ev eşyalarının zarar görmemesi için paketlemeden eşyaların teslimine kadar bütün aşamalarda titiz davranıyoruz. Yerinde inceleme, özel paketleme, pratik istifleme ve güvenli teslimat hizmet programımızın önemli maddelerini oluşturmaktadır.

Hayrabolu Evden Eve Şehirlerarası Taşımacılık

Ekibimiz güncel ev taşıma işlemlerinde ilk aşamada eşyayı yerinde incelemektedir. Yapılan inceleme işleminin ardından paketleme ve yükleme işleminin genel kaidesi belirlenmektedir. Ayrıca eşyaların analizi ile birlikte paketleme konusu da açıklığa kavuşmaktadır. Yapılan inceleme işleminin ardından gerekli olan paketleme malzemeleri elemanlarımız tarafından belirlenmektedir. Ayrıca paketleme eleman sayısı, taşıma ve teslimat eleman sayısı da Hayrabolu evden eve taşımacılık keşif hizmeti esnasında belirlenmektedir.

Bu aşamada fiyat konusunda anlaşma sağlanmaktadır. Müşterinin talep ettiği fiyat konusu sözleşmeye eklenmektedir. Sözleşme müşteri tarafından kabul edildiği andan itibaren taşıma işlemi başlamaktadır. Taşıma işlemi için en uygun tarih ve saatte sözleşmede yer almaktadır. Ekip olarak mesai dışı saatler dahil olmak üzere tatil günlerinde etkili Hayrabolu evden eve nakliyat çözümleri sunmaya devam ediyoruz. 

Ev taşırken elektrik telleri, ağaçlar, dar kapılar, dar pencereler, dar bina girişleri, küçük bahçe kapıları ve dar koridorlar her zaman sorundur. Elemanlarımız sorun teşkil eden konularda gerekli önlemleri alarak güncel Hayrabolu evden eve nakliyat programı oluşturmaktadır. Taşınacak olan mobilya, dolap ve benzeri eşyalar için de aynı şekilde marangoz çözümleri oluşturuyoruz. Marangoz eleman sayısı da bu aşamada belirlenmektedir.

Güvenli paketlemeyle ve yüklemeyle ilgili bütün kategorilerde çözüm üretiyoruz. Ekibimiz paketlemenin ve yüklemenin seri bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Eşya sigortalama işlemlerinde de Hayrabolu evden eve nakliyat ekibimiz çözüm üretmeye devam etmektedir.

Sigortalanacak eşyaların resimleri ekibimiz tarafından çekildikten sonra poliçesi kesilmektedir. Bu saatten sonra eşyanız taşıma süresi boyunca sigorta şirketi tarafından güvence altına alınmaktadır. Sigorta şirketi eşyanın piyasa değerini göz önüne alarak fiyat belirlemektedir.

Eşyalar fotoğraflandıktan sonra sigorta şartlarına uygun şekilde paketlere yerleştirilmektedir. Sigorta şirketi eşyanın raiç bedelini hesap ettikten sonra sigorta ücretini belirlemektedir. Hayrabolu evden eve nakliyat süresi boyunca eşyalar sigorta güvencesine sahip olmaktadır.

Ev taşıma işlemlerinde seri çözüm seçenekleri sunan keşif ekibimiz, ekspertiz hizmetleri çerçevesinde eşyalar için uygun yük aracını da seçmektedir. Firma olarak kısa sürede Hayrabolu evden eve nakliyat işlemi sağlayacak aracı tercih etmektedir. Tek seferde eşyaların ekonomik bir şekilde taşınması için ekspertiz elemanlarımız en iyi seçimi yapmaktadır.

Keşif ekibimizin uzman olduğu konulardan biri de asansörlü taşıma hizmetidir. Hayrabolu asansörlü evden eve nakliyat taşıma için binanın park veya bahçe boşluğu tercih edilmektedir. Bu boşluk ekibimizin deneyimli elemanları tarafından belirlenmektedir ve belirlenen boşluk hem asansörlü araç, hem de kapalı kasa araç için yeterli genişlikte olması gerekir. Bu işlemde dikkat edilmesi gereken husus boşluğa bakan pencere veya balkonun eşya indirme işlemi için yeterli kapasitede olmasıdır.

Bazı durumlarda asansörlü araç kullanılamayabilir. Bu durumun tespit edilebilmesi için Hayrabolu evden eve nakliyat ekspertiz ekibi devreye girmektedir. Dar sokaklar, pencere ve balkonu eşya indirmeye uygun olmayan binalar  asansörlü araç kullanımını engelleyen durumlardan biridir.

Kaliteli paketleme malzemesi, profesyonel yük aracı ve asansörlü araç kadar işçinin kalitesi önemlidir. Hayrabolu evden eve nakliyat firmamız keşif işlemleri esnasında işinin uzman olan işçileri tercih etmektedir. Taşıma, paketleme, marangoz ve diğer kategorilerde hizmet veren işçiler ekibimizde hizmet vermektedir. Elemanlarımızın özverili çalışma kapasitesi hizmet kalitemizi yansıtmaktadır.

Bu sektörde eşyaların zarar görmesine neden olan konu işçiliktir. Taşımada ve paketlemede yeterli seviyede olmayan işçiler eşyaların zarar görmesine ve eşya sahibinin maddi hasara uğramasına neden olur. Firma olarak Hayrabolu evden eve nakliyat işinde güvenli yöntemlerle taşıma seçeneği sunan elemanları tercih ediyoruz ve kaliteli malzemelerle paketleme seçeneğini tercih ediyoruz.

Hayrabolu Evden Eve Taşıma İşlemi

Bu işlemde ekspertiz ekibinin sunduğu rapor doğrultusunda hareket edilmektedir. Daha önceden belirlenen yere kurulan asansörlü araç raylarını pencereye ve kapıya doğru uzatır. Hayrabolu evden eve nakliyat işinde bina duvarının zarar görmemesi için ray ile duvar arasına yumuşak bir nesne konur. Asansörlü aracın rayları en yüksek katlara kadar uzanabilir. Bu kategorideki araçlar ray uzunluğuna göre sınıflandırılmaktadır. Ekibimiz yüksek katlardan rahatlıkla ağır eşyaları seri bir şekilde indirebilmektedir.

Apartman, villa, müstakil ev, site ve benzeri bir çok mekan için özel Hayrabolu evden eve nakliyat programı oluşturuyoruz. Evin veya apartmanın giriş ve çıkışları çalışma programının oluşturulmasında önemli rol oynayan konulardır.

Asansörlü araç kurulduktan sonra aracın yan ayakları açılır ve araç sabitlenir. Daha önceden Hayrabolu evden eve nakliyat paketleme ekibinin paketlediği eşyalar sırasıyla indirilir. Paketlemede hafif ve hassas eşyalar özel köpüklü kutular yerleştirilir. Çizilmemesi için değerli mobilyalar balonlu naylonlarla paketlenir. Bütün bu işlemler eşya güvenliği için önemlidir. Çizilmeyi engelleyen bu balonlu naylonlar değerli eşyaların çizilmesini önlemektedir.

Asansörlü aracın kabini güvenlidir ve yaklaşık olarak dört yüz kilo kaldırma kapasiteli özelliğe sahiptir. Ray üzerinde hareket ederken yere paralel bir şekilde hareket eder. Hayrabolu evden eve nakliyat indirme işleminde yukarıda iki aşağıda iki eleman çalışır. Ağır olan mobilya, kanepe, derin dondurucu ve benzeri eşyalar ilk aşamada indirilir.

Kapalı kasa aracın zemini boşluk kalmayacak şekilde bu ağır eşyalarla doldurulmaktadır. İstiflemede dolap ve buzdolabı gibi eşyaların içi de doldurulmaktadır. Üst kısımlara ise ağır olmayan ve kırılma ihtimali yüksek eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.

İstihap konusu Hayrabolu evden eve nakliyat hizmetinde güvenli taşıma işleminin en önemli maddesidir. Her eşyanın eşya kaldırma gücü vardır. Bu eşya kaldırma gücü istihap konusu ile ilgilidir. Eşyaların zarar görmeden taşınması için her zaman ağır eşyalar alta, hafif eşyalar üste yerleştirilir.

Güncel yöntemlerle eşya yükleme işlemi gerçekleştiren Hayrabolu evden eve nakliyat elemanlarımız yükleme işini bitirdikten sonra yeni adrese doğru yola çıkmaktadır. Yeni adreste de gerektiği zaman asansör kullanılmaktadır. Eşyalar seri bir şekilde indirildikten sonra talep olursa eşya yerleştirmeye de yardım ediyoruz. Ekip olarak eşyaların paketlenmesi işleminden eşyaların taşınması gereken adreste yerleştirilmesine kadar bütün aşamalarda etkili ve pratik çözüm seçeneği sunuyoruz.

Hayrabolu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bu kategoride fiyatlandırma işlemi, talep edilen Hayrabolu evden eve nakliyat hizmetine göre değerlendirilmektedir. Araç modeli, taşınan eşyanın özellikleri, çalışacak işçi sayısı, marangoz hizmeti, paketleme hizmeti, asansörlü araç kullanımı ve yeni adreste eşya yerleştirme gibi hizmetler ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır. Fiyatı belirleyen en önemli konu ise yeni adresin uzaklığıdır.

Firmamız akaryakıt ile ilgili fiyatlandırma işlemlerini yakından takip etmektedir. Hayrabolu evden eve nakliyat hizmetinin fiyat konusunu doğrudan etkileyen akaryakıt fiyatlarıdır. Akaryakıt fiyatları arttığı zaman nakliye fiyatlarında artış meydana gelmektedir.

Firmamız sadece yük aracı temini veya sadece asansörlü araç temini gibi konularda da yardımcı olmaktadır. Sadece  Hayrabolu evden eve nakliyat kategorisinde paketleme yaptırmak isteyen müşterilerimizde aynı şekilde bizi arayabilir ve hizmet kalitemizden faydalanabilir.

Hayrabolu'da evden eve taşımacılık hizmeti verdiğimiz diğer köy ve kasabalar;

 • Avluobası Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Aydınlar Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Bayramşah Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Büyükkarakarlı Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Büyükkarayahşi Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Buzağcı Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Canbazdere Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Canhıdır Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Çene Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Çıkrıkçı Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Danbaslar Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Danişment Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Delibedir Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Doğcalı Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Emiryakup Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Fahrioğlu Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Faraş Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Hacıllı Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Hasköy Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Hedeyli Köyü Evden Eve Nakliyat
 • İsmailli Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Kabahöyük Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Kadriye Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Kandamış Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Karababa Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Karabürçek Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Karakavak Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Kemaller Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Kılıçlar Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Küçükkarakarlı Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Küçükkarayahşi Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Kurtdere Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Kutlugün Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Lahana Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Muzruplu Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Örey Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Övenler Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Parmaksız Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Şalgamlı Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Soylu Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Subaşı Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Susuzmüsellim Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Tatarlı Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Temrez Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Umurbey Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Umurça Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Yörgüç Köyü Evden Eve Nakliyat
 • Yörükler Köyü Evden Eve Nakliyat
PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR