WhatsApp
Telefon
blog

Asansörlü Nakliyat binaların kat sayısının artması ve bundan dolayı eşyaların taşınmasının zorlaşmasıyla ortaya çıkmış yeni sayılabilecek bir akımdır. Asansörlü Nakliyat, eşyalarınızın bir bir taşınması yerine üstüne asansör gibi bir kabin yerleştirilmiş olan araçların, eşyaların taşınacağı yada alınacağı evin balkonuna kadar yükselip yanaşmasıyla taşınmasıdır. Asansörlü araçlar ancak bu amaca yönelik yapıldığı için yüksek katlara kadar ulaşabilirler. Bu taşıma çeşidi çoğu zaman dar koridorlu ve yüksek kattan oluşan binalarda tercih edilir ve taşımanın daha süratli olmasını sağlar.

Neden Asansörlü Nakliyat?

Asansörlü nakliyatın kullanılmasının en büyük sebebi düzgüsel taşıma sistemine bakılırsa daha süratli ve güvenilir olmasıdır. Eşyalarınızın bir bir çıkarılması yerine kısa bir müddet arasında birçok eşyanızın zarar görmeden çıkarılması size büyük avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda dar koridorlarda çıkarılmaya çalışan eşyaların hasar görme riski asansörle taşınmaya bakılırsa çok fazladır bu da asansörlü nakliyatın daha güvenilir bulunduğunu gösterir. Asansörlü taşıma kullanmanız için evinizin dış cephesinin müsait olması ve 3.kat yada üzerine nakliyat yapılması gerekir. Dış cephenin müsait olup olmadığına takım arkadaşlarımız karar vermektedir. Asansörlü nakliyatın 3.kat ve üstüne kurulmasının sebebi ise asansörün açılış boyunun 8-12 metre içinde olmasıdır.

Mina Nakliyat İle Sorunsuz Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Bünyemizde bulunan tecrübeli evden eve taşıma ekipleri ile beraber asansörlü taşıma ve nakliyat işlemleriniz süratli bir halde gerçekleştirilebilirsiniz. Özellikle sitelerin yoğunlukta olduğu bir bölgeye taşınmak istiyorsanız asansörlü taşıma ve nakliyat işlemleri çok yararlı olacaktır.

PAYLAŞ :